کد مطلب: 2
13 تیر 1391،‏ 7:57:19
<p>آقاي احمدي نژاد معمولا مهمترين جلسات و برنامه هاي خود را به احترام وقت اولاي نماز به پايان مي رساند و حتي بارها پيش آمده كه اگر جلسه اي قرار بوده ادامه يابد، ايشان براي نماز، جلسه را موقتا متوقف کرده و بعد از نماز آن را ادامه داده اند...<br />

در استحباب و ثواب نماز اول وقت هر حرف و سخني بي مقدار و ناچيز است. خوشا به حال كساني كه بر رعايت اول وقت در اقامه نماز اصرار، پايبندي و دوام دارند.

محمود احمدي نژاد، رئيس جمهور کشورمان، از جمله كساني است كه بر اين مهم به شدت پايبند بوده است. اين مايه خرسندي مردم کشور اسلامی است که رئیس جمهورشان بر نماز اول وقت، حتی در جلسات ویژه کاری، پافشاری می کند.
در اين يادداشت كوتاه، قرار است انتقادي كوچك از ناپسندي اين عادت پسنديده آقاي احمدي نژاد مطرح شود.

آقاي احمدي نژاد معمولا مهمترين جلسات و برنامه هاي خود را به احترام وقت اولاي نماز به پايان مي رساند و حتي بارها پيش آمده كه اگر جلسه اي قرار بوده ادامه يابد، ايشان براي نماز، جلسه را موقتا متوقف کرده و بعد از نماز آن را ادامه داده اند.

در اينجا تذكر يك نكته مهم به جناب دكتر احمدي نژاد ضروري است؛ برادر بزرگوار، در جلساتي كه شما شركت داريد، تقريبا به غير از مواردي استثناء و كم تعداد، جنابعالي رئيس جلسه هستيد و بدون حضورتان امكان برگزاري و ادامه جلسه مقدور نيست. اما افراد پرشمار ديگری (از جمله خبرنگاران كه نگارنده نيز يكي از خيل ايشان است) نيز در اين جلسات هستند كه به پايان رساندن جلسه شما دقيقا در هنگامه ورود به وقت نماز، آغاز بخش ديگري از كار ايشان است كه معمولا مجال بجا آوردن نماز اول وقت را از ايشان سلب مي كند.

به ويژه خبرنگاران جلسات و مراسمي كه جنابعالي در هنگام دخول وقت نماز آنها را به پايان مي رسانيد. این خبرنگاران، بنا به اقتضای کار حرفه ای، بايد به سرعت خبر سخنراني يا جلسه مذكور را مخابره كنند و حتي اگر بخواهند فرصت نماز اول وقت را از دست ندهند، معمولا قرق محيط اجازه آمد و شد بدون محدوديت را به ايشان نمي دهد.

به طور قطع اين اشكال فقط متوجه دكتر احمدي نژاد، رئیس جمهور محترم کشورمان نيست و همه بزرگواراني كه مسئوليت مورد تصدي ايشان ديگراني را به خود مشغول مي كند، لازم است به اين نكته توجه داشته باشند

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار