کد مطلب: 10
3 مرداد 1391،‏ 14:17:42
<p>مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از سرمایه‌گذاری در ایجاد واحدهای نان صنعتی در استان حمایت می‌کنیم.</p>

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای سربیشه ، علیرضا جمیع صبح امروز در جمع مسئولان خراسان جنوبی اظهار کرد: ایجاد واحد صنعتی نان در استان نیازمند سرمایه‌گذاری بیش از 5 میلیارد تومانی است.
وی افزود: این مجموعه آمادگی ارائه تسهیلات به میزان 30 درصد اعتبار مورد نیاز را دارد و راه‌اندازی واحد صنعتی نان می‌تواند تحولی را در کیفیت نان ایجاد کند.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در مورد کیفیت گندم موجود در سیلوهای استان نیز گفت: گندم‌های خریداری شده از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
جمیع افزود: مصرف ماهانه گندم استان 8 هزار تن به صورت ماهانه است و هر ساله در استان چیزی حدود 96 هزار تن گندم وارد چرخه مصرف می‌شود.
وی ادامه داد: این در حالی است که تنها 2 هزار تن از این میزان در استان خراسان جنوبی تولید می‌شود و گندم باقی‌مانده و مورد نیاز استان از سایر‌ استان‌های کشور خریداری می‌شود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشاورزان استان خواست که همه گندم تولیدی خود را به سیلوهای غله تحویل دهند تا برای تامین گندم مشکل کمتری را داشته باشیم.
جمیع به اقدامات صورت گرفته در این مجموعه در راستای افزایش کیفیت نان اشاره کرد و گفت: برای افزایش کیفیت نان کمیته‌ای در این مجموعه تشکیل شده تا نظارت بر نان‌های طبخ شده در استان بیشتر شود.
وی از وجود 150 واحد نانوانی در مرکز استان خبر داد و گفت: ما سقف ایجاد 50 واحد صنفی نانوایی را در مرکز استان ایجاد کردیم.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در همه دنیا به سمت توسعه نان صنعتی پیش رفته‌اند و این مسئله در استان ما نیز باید پیگیری شود تا شاهد سرمایه‌گذاری برای ایجاد واحد نان صنعتی باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار