کد مطلب: 12200
5 مهر 1396،‏ 10:10:10
یادواره شهید اسدالله احراری در محل مقابل منزل پدری این شهید بزرگوار برگزار شد.

به گزارش آوای سربیشه ، مراسم یادواره شهید اسدالله احراری که در مقابل خانه پدری این شهید بزرگوار همراه با برنامه های سخنرانی، پخش کلیپ، عزاداری و ... برگزار شد.
سردار مولوی از یادگاران هشت سال دوران دفاع مقدس در این مراسم با اشاره به مراسم تشییع پیکر شهید حججی گفت، همان گونه که پیکر مطهر شهید حججی را بدون سر تشییع کردند، شهید احراری نیز از جمله شهدایی بودند که پیکرشان را بدون شر تشییع شد. 

وی با اشاره به حفظ ارزش و جایگاه شهدا در جامعه گفت: چیزی که در این 4 دهه انقلاب شیرازه اصلی انقلاب را نگاه داشته است و رمز ایستادگی و مقاومت در طول این چهار دهه، این است که به شهدای عزیز اقتدا کرده ایم و برکت خون شهدا بوده است .
وی با اشاره به وجود دو جریان کفر و باطل در سطح جهان گفت، آن چیزی که محور حرکت در تقابل با دنیای کفر است استقبال و به سمت شهادت رفتن است که این خود زاعث پیروزی قطعی علیه کفر می شود.
سردار مولوی در ادامه یادآور شد، برائت با دشمنان را باید جدی بگیریم و اگر مرز برائت با رفاقت جدا نشود مطمئنا شکست خواهیم خورد . وی گفت، متاسفانه در داخل کشور عده ای هستند که هم به برائت و هم به رفاقت با دشمنان اعتقاد دارند و اگر میخواهیم با دشمنان رفاقت کنیم باید در داخل کشور به دنبال اسلام آمریکایی و اسلام عربستانی باشیم.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود از دو عامل صبر و جهاد یاد کرد و گفت، اگر این دو عامل را در کشور داشته باشیم هیچ وقت شکست نخواهیم خورد . وی یادآور شد، جهاد با دشمن فقط با اسلحه به دست گرفت نیست و اگر یک مرزنشین و یک روستایی و یک کشاورز کار کشاورزی خودش را درست انجام دهد این خود یک جهاد است و امروزه در حوزه اقتصاد کسانی که خود انجام دهنده ی کارها هستند یعنی اینکه در صحنه جهاد حضور فعال دارند.
سردار مولوی در پایان با بیان اینکه در زمان هشت سال دوران مفاع مقدس، رزمندگان با کمترین امکانات جنگی در مقابل دشمن ایستادند گفت، ما امروزه شاهد رشد بسیار خوبی در صنعت دفاعی کشور هستیم که می توانیم آشکارا به دشمن پاسخ دهیم /کانال خبري درح 

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.