کد مطلب: 13541
5 بهمن 1396،‏ 8:12:49
با اقدام قاطع و به موقع پلیس امنیت عمومی استان 55 نفر زن و مرد در پارتی مختلط شبانه در بیرجند دستگیر شدند.

به گزارش آوای سربیشه، سردار "مجید شجاع" فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت:با دریافت اطلاعات مردمی مبنی بر این که خانمی با هویت معلوم به همراه همسرش كه غير بومي استان است قصد برگزاري مراسم پارتي مختلط شبانه و اعمال منافی عفت عمومی در شهرستان بیرجند دارد موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران پليس امنيت عمومی استان قرار گرفت.
 
وی گفت : با تعقيب و مراقبت هاي انجام شده محل اجراي پارتي در منزلی ویلایی در شهرستان بیرجند شناسايي و تحت رصد اطلاعاتي قرار گرفت و مشخص شد تعدادی زن و مرد نامحرم به صورت مختلط با وضعیت حجاب نامتعارف و زننده با خودروهاي گرانقيمت جهت اجراي پارتي در این مکان حضور دارند.
 
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در ادامه افزود: مأموران با هماهنگی دادستان استان خراسان جنوبی با تشکیل تیم های عملیاتی در محل حاضر شدند و مشاهده کردند که صدای سيستم های صوتي بسیار بلند است و با توجه به برگزاری پارتی شبانه در ساعات پایانی شب موجب نارضایتی شهروندان شده و با توجه به حجم بالای خودروها و تعداد شرکت کنندگان ،محدودیت های ترافیکی در محل ایجاد شده است .
 
 سردار شجاع با اشاره به حضور قاضي كشيك در محل افزود: نیروهای انتظامی در عملیاتی ضربتی به محل اجرای پارتی وارد شدند و تعداد 32 مرد و 23 زن را که با پخش آلات موسیقي و آهنگ بسيار بلند به صورت مختلط در حال رقص و پايكوبي  بودند دستگیر کردند و سرباند اصلی برگزار کننده این پارتی به همراه دستیارانش نیز دستگیر شد.
 
وی با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی تصریح کرد: با هماهنگی به عمل آمده با مقام قضائی با واحدهای صنفی که اقدام به در اختیار قرار دادن آلات موسیقی و صوتی ، دستگاه ایجاد مه و رقص نور و سایر ملزومات برگزاری مراسم پارتی به شهروندان می کنند برخورد قضائی شده و وسایل کشف شده نیز توقیف و محل اجرای پارتی و اماکن صنفی متخلف نیز پلمپ خواهد شد .
 
سردار شجاع خاطر نشان کرد: با توجه به فرهنگ غنی مردم استان خراسان جنوبی و اقدام به موقع مأموران پليس امنيت عمومی استان، دستگیری شرکت کنندگان در این پارتی موجب رضايت مندي مردم و همسايگان قرار گرفت و در پیام هایی از عملکرد پلیس تقدیر کردند . 
/پلیس خراسان جنوبی 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.