کد مطلب: 12183
14 تیر 1396،‏ 21:06:16

در این جلسه همچنین ازدواج اجباری ،اعتیاد،دخالت اطرافیان،اختلاف سن و رفیق بازی از بیشترین عوامل بروز طلاق طبق مطالعات و تحقیقات میدانی در این شهرستان بیان شد.

به گزارش آوای سربیشه ،

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سربیشه با حضور حجت الاسلام سنجری امام جمعه ، فلاحی فرماندار و اعضاء  و با محوریت طلاق در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد .

 در ابتدای این جلسه مصوبات جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت و همچنین اعضاء پیرامون موضوع طلاق به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 حجت الاسلام سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه  در این جلسه خواستار ارائه گزارش عملکرد  هر 6 ماه یک بار توسط اعضاء به دبیرخانه این ستاد و همچنین خواستار شناسایی فرزندان طلاق در مدارس به منظور ارائه خدمات آموزشی مطلوب تر به آنها شد .


فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه در این جلسه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر را باید از مجموعه های مدیریتی  و خانواده ها آغاز کنیم افزود : باید از بکار بردن نظرات و علایق شخصی خود در این حوزه بسیار خطیر خودداری کرد .

 
در این جلسه همچنین ازدواج اجباری ،اعتیاد،دخالت اطرافیان،اختلاف سن و رفیق بازی از بیشترین عوامل  بروز طلاق طبق مطالعات و تحقیقات میدانی در این شهرستان بیان شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار