کد مطلب: 12176
9 تیر 1396،‏ 14:56:18
خطیب جمعه سربیشه گفت : امروزه دشمنان با استفاده از جنگ اقتصادی به دنبال ضربه زدن به انقلاب هستنتد و مسئولان باید اولویت نخست آنها حفظ انقلاب باشد.

به گزارش آوای سربیشه ،

نماز جمعه این هفته سربیشه به امامت حجت الاسلام سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه در محل مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد.

 

حجت الاسلام سنجری در خطبه دوم با اشاره به هفته صنعت و معدن و تعطیلی تعدادی از معادن و کارگاههای شهرکهای صنعتی شهرستان خواستار اختصاص یارانه برای احیای آنها شد و خاطر نشان کرد: امروزه دشمنان با استفاده از جنگ اقتصادی به دنبال ضربه زدن  به انقلاب هستنتد و مسئولان باید اولویت نخست آنها حفظ انقلاب باشد.

 

وی همچنین خواستار استفاده از سرمایه گذاران بومی برای رونق کارگاهها  در این شهرستان شد و عنوان کرد : برخی از کارگاههای تولیدی که با مشکل مواجه هستند  در سال گذشته برای دریافت تسهیلات به بانکها معرفی شده اند ولی تسهیلات دریافتی صرف معوقات بانکی آنها شده و عملا کاری برای آنها نشده است .

 

امام جمعه شهرستان سربیشه به سالروز تخریب حرم ائمه بقیع توسط وهابیون نیز اشاره ای داشت و افزود: اگر اعتراض مسلمانان نبود این تخریب ها به کعبه هم می رسید و وهابیون امروزه مروج اسلام آمریکایی هستند .

 

حجت الاسلام سنجری افزود : گاهی در شبکه های اجتماعی عده ای توصیه می کنند که به سفر حج نروند و عنوان کرد : مملکت ما  مرجع تقلید و ولی فقیه دارد و هر زمان که نیاز به این کار باشد حج را تعطیل خواهند کرد .

 

خطیب جمعه سربیشه همچنین به  سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافری ایران نیز اشاره ای داشت و 70 سال نسل کشی در فلسطین ، زندان های مخوف،حمایت از ترور در یمن و بحرین ، حمله به بیمارستان ها و بمباران اتمی هیروشیما را از جمله خباثت های آمریکا بیان داشت .

 

امام جمعه شهرستان سربیشه به فرمایشات رهبری در خصوص الزامات تصمیم آتش به اختیار نیز اشاره ای داشت وبا بیان اینکه عده ای در فضای مجازی به دنبال سخره گرفتن این مطلب هستند که نهادهای امنیتی باید با آنها برخورد کند ، توجه به عقلانیت انقلاب ،توجه به اصول فکری امام و انقلاب و نظم و قانون گرایی را از الزامات  این شعار بیان داشت .

 

وی همچنین به روز شهرداری ها و دهیاری ها نیز اشاره ای داشت و با بیان اینکه شهرداری ها به علت کاهش ساخت و سازها با مشکلات زیادی مواجه هستند که این موضوع کمک دولت را می طلبد افزود : قانون شهرداری ها نیز باید به روز شود و خواستار کمک شهروندان به شهرداری و شورا شد .

 

خطیب جمعه سربیشه همچنین خواستار توجه بیشتر به زمان انجام حفاری ها در سطح شهر شد و با اشاره به گلایه های کسبه در این خصوص خواستار تسریع در اتمام این حفاری ها در بازار قدیم شد.

 

امام جمعه شهرستان سربیشه در پایان به خواسته های کسبه شهر و موضوع روز بازار سربیشه نیز اشاره ای داشت و خواستار توجه ویژه به این موضوع از سوی مسئولین شد  

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار