کد مطلب: 12157
1 تیر 1396،‏ 23:54:05
خطیب جمعه سربیشه دعاوی خانوادگی و اعتیاد را امروزه از مهمترین معضلات در شهرها و به خصوص شهرستان سربیشه بیان و خاطر نشان کرد با 8 ساعت کار اداری نمی توان این مشکلات و معضلات را برطرف و وظیفه همه را امروزه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان عنوان کرد .

به گزارش آوای سربیشه ،

یادواره شهدای گمنام شهر سربیشه به همت سپاه و هیئت رزمندگان این شهرستان  در محل گلزار شهدای گمنام این شهر برگزار شد .

حجت الاسلام سنجری در این مراسم ایستادگی در برابر دشمنان را از ویژگی های شهدا بیان و گفت : امروز جوانان ما نیز باید جلوی خیلی از هجمه های  دشمنان را بگیرند .

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در خصوص موضوع آتش به اختیار گفت : مگر مراکز فرهنگی ما چه کوتاهی کردند که رهبری جریان آتش به اختیاری که برای جنگها بیان می شود را مطرح کردند ؟

خطیب جمعه سربیشه دعاوی خانوادگی و اعتیاد را امروزه از مهمترین معضلات در شهرها و به خصوص شهرستان سربیشه بیان و خاطر نشان کرد با 8 ساعت کار اداری نمی توان این مشکلات و معضلات  را برطرف و وظیفه همه را امروزه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان عنوان کرد .

امام جمعه شهرستان سربیشه در پایان ضمن ابراز گلایه از وضعیت گلزار شهدای گمنام شهر سربیشه خواستار اختصاص اعتبارات و توجه ویژه مسئولین برای ساماندهی آن شد .

در پایان این مراسم مزار شهدای گمنام این شهر غباررویی و عطر افشانی شد

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار