کد مطلب: 12142
28 خرداد 1396،‏ 19:03:44
فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه نیز در این جلسه با اشاره به احیای مجدد طرح توسعه نهبندان و سربیشه گفت : با توجه به اینکه این طرح در قالب بودجه ای به مجلس شورای اسلامی ارائه نمی شود و در اختیار استانداری می باشد ؛ خاطر نشان کرد : پیگیری های انجام شده از سوی فرمانداری های نهبندان و سربیشه باعث احیای مجدد طرح ویژه توسعه نهبندان و سربیشه در سال 96 شد.

به گزارش آوای سربیشه ، کمیته برنامه ریزی شهرستان سربیشه با حضور افضلی نماینده مجلس شورای اسلامی ، فلاحی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان سربیشه در محل فرمانداری این شهر برگزار شد .

 

افضلی نماینده مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به اینکه شاخص های توسعه  شهرستان های نهبندان و سربیشه دچار  عقب ماندگی می باشد  ازانجام  پیگیری های متعدد در مجلس شورای اسلامی  برای افزایش بودجه استان در سال 96  خبر و خاطر نشان کرد : به زودی ظرفیت هایی همچون مجموعه بنیاد برکت برای توسعه نهبندان و سربیشه به این دو شهرستان ورود پیدا و با سرمایه گذاری زمینه پیشرفت  هر چه بیشتر این منطقه را فراهم خواهند کرد .

 

وی همچنین با بیان اینکه حذف طرح توسعه نهبندان و سربیشه نباید اتفاق می افتاد از انجام پیگیری های فراوان برای احیای مجدد آن در سطح مسئولان رده بالای کشوری خبر داد .

 

فلاحی فرماندار شهرستان سربیشه نیز در این جلسه با اشاره به  احیای مجدد طرح توسعه نهبندان و سربیشه گفت : با توجه به اینکه این طرح  در قالب بودجه ای به مجلس شورای  اسلامی ارائه نمی شود و در اختیار استانداری  می باشد  ؛ خاطر نشان کرد :  پیگیری های انجام شده از سوی فرمانداری های نهبندان و سربیشه باعث احیای مجدد طرح ویژه توسعه نهبندان و سربیشه در سال 96 شد.

 

فرماندار شهرستان سربیشه بودجه سال 96 شهرستان سربیشه را مبلغ حدود 31 میلیارد تومان بیان که نسبت به سال گذشته که حدود 16 میلیارد تومان بوده  98 درصد افزایش داشته و  123 پروژه برای آن تعریف  و در 5 قالب امور اقتصادی ، امور زیربنایی ، زیرساختهای شهری ، امور فرهنگی و اجتماعی و توسعه فضاهای اداری توزیع شده است .

 

وی همچنین خواستار ارتباط گیری بیشتر مسئولان با مدیران برای جذب بیشتر اعتبارات ملی و از افزایش نظارت ها بر اجرای  پروژه های  اعلام شده از سوی دستگاهها خبر داد .

در پایان این جلسه حاضرین به بحث و تبادل در خصوص نحوه توزیع اعتبارات پرداختند 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار