کد مطلب: 12136
26 خرداد 1396،‏ 14:54:14
خطیب جمعه سربیشه همچنین به روز تبلیغ و اطلاع رسانی نیز اشاره ای داشت و با بیان اینکه در اکثر روستاهای بزرگ شهرستان خانه عالم ساخته شده ؛ولی اکثر آنها با توجه به درخواست های فراوان برای اعزام مبلغین خالی هستند گفت: این به نفع سیمای فرهنگی آن روستاها نیست .

به گزارش آوای سربیشه ،

نماز جمعه این هفته سربیشه به امامت حجت الاسلام سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه در محل مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد .

 

حجت الاسلام سنجری در خطبه دوم با اشاره به سالروز صدور رای مجلس به عدم کفایت سیاسی بنی صدر گفت: عده ای امروزه مسائل دهه 60 را دنبال و برای بنی صدر اظهار دلسوزی می کنند و معتقدند رای بنی صدر تباه شد و عنوان کرد : رای بنی صدر را خودش و سیاست هایش تباه کرد .

 

وی همچنین به روز تبلیغ و اطلاع رسانی نیز اشاره ای داشت و با بیان اینکه در اکثر روستاهای بزرگ شهرستان خانه عالم ساخته شده ؛ولی اکثر آنها با توجه به درخواست های فراوان برای اعزام مبلغین خالی هستند گفت: این به نفع سیمای فرهنگی  آن روستاها نیست  .

 

خطیب جمعه سربیشه رفتار عادلانه مسئولان ، رفتار عادلانه مردم نسبت به یکدیگر و اینکه مسئولان باید دنبال اقامه کردن دین در جامعه باشند را از ویژگی های جامعه مورد نظر در کلام امام علی (ع) عنوان کرد .

 

امام جمعه شهرستان سربیشه همچنین با اشاره به خدمات ارزشمند جهاد سازندگی در دوران فعالیتش خواستار پیگیری شروع به فعالیت دوباره این نهاد توسط نمایندگان مجلس و خاطر نشان کرد: تخلیه روستاها تبعات جبران ناپذیری خواهد داشت .

 

وی همچنین اجتناب از دو قطبی کردن جامعه و لزوم فاصله گرفتن از دشمن را از جمله فرمایشات رهبری بیان و عنوان کرد  :تضعیف نیروهای نظامی و انتظامی به نفع جامعه نیست.  

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار