کد مطلب: 12124
21 خرداد 1396،‏ 20:52:14
مسئول نمایندگی ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان سربیشه گفت : مجتمع آبدرمانی آبترش شهرستان سربیشه که یکی از چشمه های آب معدنی سرد با خواص درمانی فراوان است برای پذیرایی از گردشگران در فصول گرم سال در حال آماده سازی و بهسازی می باشد

هاشم اتفاقی مسئول نمایندگی  ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان سربیشه در گفتگو با خبرنگار آوا گفت : مجتمع آبدرمانی آبترش شهرستان سربیشه که یکی از چشمه های آب معدنی سرد با خواص درمانی فراوان است برای پذیرایی از گردشگران در فصول گرم سال در حال آماده سازی و بهسازی می باشد.

 مسئول نمایندگی میراث فرهنگی سربیشه افزود:  :این مجموعه یکی از پتانسیل های جذاب شهرستان سربیشه در بحث گردشگری و درمانی است که همه سال در فصل تابستان پذیرایی جمع کثیری از گردشگران استانی و خارج از استان می باشد.

هاشم اتفاقی گفت: سال گذشته توانستیم با کمک اداره راه و شهرسازی نسبت به آسفالت مسیر دسترسی مجتمع اقدام کنیم و در حال حاظر هم به جهت بهبوده هرچه بیشتر شرایط بهداشتی و امکان بهره برداری مناسب برای گردشگران از چند روز گذشته عملیات اجرایی و تجهیز این مجموعه در دست اقدام است.

وی اذعان کرد: ساخت و جانمایی کمد لباس، نصب وان های بهداشتی ، بهسازی لوله کشی و تامین آب سرویس های بهداشتی از جمله اقداماتی است که برای ارائه خدمات بهتر به گردشگران در مجتمع آبترش در حال پیگیری و اجراست و امید است تا پایان ماه مبارک رمضان به اتمام برسد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار