کد مطلب: 12121
21 خرداد 1396،‏ 19:37:59
رئیس سازمان تعاون روستایی استان خراسان جنوبی گفت: از زمان آغاز خرید ۶ هزار و ۱۰۸ تن گندم تضمینی توسط ۲۲ مرکز و ۸۷ تن کلزا تضمینی توسط سه مرکز از کشاورزان خراسان جنوبی خریداری شده است.

به گزارش آوای سربیشه ،

محسن اسفندیاری در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: در راستای خرید تضمینی محصول گندم و حمایت از تولیدکنندگان و کشاورزان سخت‌کوش، شبکه تعاون روستایی خراسان جنوبی به عنوان مباشر و شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 خراسان جنوبی نیز در این خصوص ارائه خدمت می‌کند.

وی افزود: این شبکه از طریق 22 مرکز خرید در سطح شهرستان‌های تابعه، آماده خرید محصول گندم تولیدی کشاورزان و تولیدکنندگان است و مبلغ قابل پرداخت به ازای هر کیلوگرم گندم تضمینی تحویلی 13 هزار ریال تعیین شده است.

رئیس سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت: مبلغ تعیین شده از طرف بانک کشاورزی خراسان جنوبی به حساب کشاورزان واریز می‌شود و از ابتدای خرید گندم تضمینی تاکنون 6 هزار و 108 تن محصول به صورت تضمینی توسط مراکز خرید از کشاورزان و تولیدکنندگان در خراسان جنوبی خریداری شده است.

اسفندیاری با اشاره به خرید تضمینی کلزار در خراسان جنوبی اظهار داشت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت از کشاورزان و تولیدکنندگان برابر ابلاغیه وزارت جهاد کشاورزی خرید تضمینی کلزا امسال با مباشرت شبکه تعاون روستایی در قالب 3 مرکز خرید تضمینی در خراسان جنوبی با نرخ تضمینی هر کیلو 27 هزار و800 ریال انجام می‌شود.

وی گفت: محصول کلزا از سه مرکز مستقر در شهرستان‌های طبس و بشرویه، نهبندان و سربیشه از تولیدکنندگان و کشاورزان خریداری می‌شود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار