کد مطلب: 12117
19 خرداد 1396،‏ 14:37:00
خطیب جمعه سربیشه گفت : برخی ها خباثت ها کردند و خواستند کارایی نهادهای امنیتی را زیر سوال ببرند و با اشاره به کشف و سرکوب کردن تعداد زیادی از گروههای تروریستی در روزها و سالهای گذشته گفت : دستگاههای امنیتی کار خود را به نحو مطلوب انجام دادند و اگر همه ما متحد باشیم دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

به گزارش آوای سربیشه ،

نماز جمعه این هفته سربیشه به امامت حجت الاسلام سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه در محل مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد .

حجت الاسلام سنجری در خطبه دوم با اشاره به حادثه تروریستی اخیرتهران گفت: برخی ها  خباثت ها کردند و خواستند کارایی نهادهای امنیتی را زیر سوال ببرند و با اشاره به کشف و سرکوب کردن تعداد زیادی  از گروههای تروریستی در روزها و سالهای گذشته گفت : دستگاههای امنیتی کار خود را به نحو مطلوب انجام  دادند و  اگر همه ما متحد باشیم دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

وی افزود:اگر ما نداشتیم مدافعان حرم، موشکها و نیروهای امنیتی را باید هفته ای چند روز شاهد جریانات تروریستی در داخل کشور بودیم ؛ خاطر نشان کرد: مستکبرین همه بدانند ما اگر قطعه قطعه هم شویم یک لحظه دست از رهبری و حمایت از آرمانهای نظام دست بر نمی داریم  .

امام جمعه شهرستان سربیشه همچنین با اشاره به سند 2030 و فرمایشات رهبری و موضع گیری های انجام شده در مقابل آن گفت : این سند غلط و اشتباه است ؛  چرا عده ای نسبت به دغدغه مقام  معظم رهبری بی تفاوت هستند.؟

خطیب جمعه سربیشه همچنین به فرمایشات رهبری در 14 خرداد نیز اشاره ای داشت و با بیان اینکه عقلانیت واقعی در انقلابی گری است افزود : عوارض سازش بیشتر از عوارض چالش است .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار