کد مطلب: 12103
16 خرداد 1396،‏ 14:00:16
15 میلیارد تومان برای طرح توسعه نهبندان و سربیشه در سال 96 با پیگیری مسئولان استانی و نماینده مردم این شهرستانها در مجلس شورای اسلامی تخصیص یافت.

به گزارش آوای سربیشه ، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح توسعه اختصاص 15 میلیارد تومان برای طرح توسعه نهبندان و سربیشهنهبندان و سربیشه یکی از برکات سفر رهبر معظم انقلاب در سال 1378 به نهبندان بود که پس از تصویب این طرح در دولت وقت، برای آن مبلغ 60 میلیارد تومان در نظر گرفته شد، اما تا سال 1394 فقط نیمی از آن تخصیص یافت.

نظر افضلی افزود: در سال 1395 با حذف ردیف اعتباری خاص از قانون بودجه، تخصیص اعتبار به این طرح، به کلی قطع شد که نتیجه آن نیمه کاره ماندن بسیاری از طرح های توسعه ای این شهرستان ها بود.
وی گفت: با آغاز به کار مجلس دهم، تخصیص اعتبار مجدد طرح توسعه نهبندان و سربیشه در مجلس پیگیری شد که پس از حضور و بررسی کارشناسان سازمان برنامه و بودجه کشور در شهرستان نهبندان و با حمایت مسئولان استانی، 15 میلیارد تومان با دستور رئیس سازمان برنامه بودجه کشور برای سال 96 اختصاص یافت.
29 طرح شامل طرحهای راهسازی، ساخت بیمارستان، دانشگاه، اکتشاف معدن و توسعه کشاورزی، تاکنون در نهبندان از محل این طرح اجرا شده و یا در حال اجراست. 
 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار