کد مطلب: 12206
20 مهر 1396،‏ 8:55:39
سعیدرضا جندقیان معاون سازمان دهیاری هاوشهرداری های کشور همراه با جمعی از مدیران استانی وشهرستانی از اقامتگاه بوم گردی هریوند بازدید کردند.

 

به گزارش آوای سربیشه ، جندقیان در بازدید از این اقامتگاه ضمن ابراز خرسندی به جهت راه اندازی یک مجموعه گردشگری بزرگ در سطح استان خراسان جنوبی، بر توجه به بافت های قدیمی و نگهداری از عناصر معماری روستایی تاکید کرد.
وی گفت: امیدواریم با توسعه گردشگری در سطح روستاها شاهد ایجاد اشتغال پایدار و توسعه روستاها باشیم.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی نیز در این بازدید به موضوع معرفی سرمایه گذار طرح گردشگری هریوند جهت اخذ تسهیلات به مبلغ 4000 میلیون ریال از طریق بانک سینا  اشاره کرد و افزود: موقعیت ویژه این روستا و قرارگیری این مجموعه بر سر راه گردشگران مراجعه کننده به مزار کاهی و روستای هدف گردشگری چنشت می تواند زمینه رونق هرچه بیشتر این مجموعه ی اقامتی و تفریحی باشد.
لازم به ذکر است معاون سازمان دهیاری ها و شهرداری ها در حاشیه این بازدید قول مساعدت جهت اعطاء تسهیلات تا سقف 20 میلیارد ریال را به سرمایگذار بخش خوصوصی از طریق مشارکت با دهیاری روستا داد.

 

روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سربیشه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.